قیمت پرستار سالمند

قیمت پرستار بیمار
قیمت پرستار بیمار
آوریل 27, 2020
پرستار خصوصی در منزل
پرستار خصوصی در منزل
آوریل 27, 2020

قیمت پرستار سالمند

اولین پارامتری که در تعیین قیمت پرستار سالمند اهمیت به سزایی دارد، وضعیت جسمانی و سلامتی سالمند مورد نظر است. اینکه تا چه حد وی در سلامت باشد و یا اگر بیمار است نوع بیماری او چیست همه در این پارامتر موثر است. حتی برخی اخلاق‌های خاص و شرایط روحی، مواردی مثل بد خلقی، بددهنی، ناسازگاری همه در روند قیمت پرستار سالمند تاثیرگذار هستند.

قیمت پرستار سالمند در صورتی که سالمند نیاز به مراقبت 24 ساعته داشته باشند روند صعودی دارد .

بعضی از سالمندان فقط در امور خاص مثل استحمام نیاز به پرستار دارند در این صورت قیمت پرستار سالمند به صورت ساعتی محاسبه می شود . توانایی سالمند در راه رفتن توانایی کنترل ادرار و مدفوع و وزن سالمند موارد دیگری هستند که تاثیر گذار در قیمت پرستار سالمند در منزل می باشد .

اگر سالمند از پوشک استفاده کند و در صورتیکه سالمند شما مشکلات حرکتی هم داشته باشد کار تعویض پوشک مسلما امر راحتی نخواهد بود. حتی در این وضعیت جنسیت سالمند بطور مثال زن و مرد بودن سالمند و اینکه پرستار سالمند خانم یا آقا باشد، همگی از عوامل موثر در قیمت پرستار سالمند در منزل خواهد بود.

عامل مهم دیگر در قیمت پرستار سالمند ، مدت حضور وی و ساعت‌های کاری او خواهد بود. گاها آنچه خانواده تقاضا می‌کند حضور نگهدار و پرستار در ساعاتی از روز که ایشان در منزل نیستند و سالمند تنهاست می‌باشد. یعنی تقاضای استخدام پرستار بصورت ساعتی دارند. اما در بسیاری از موارد سالمند در منزل شخصی خود زندگی می‌کند و خانواده می‌خواهند که پرستار سالمند بصورت شبانه روزی در منزل وی حضور داشته باشد و با ایشان زندگی کند. همه این موارد ممکن خواهد بود اما دستمزد مراقبان و نگهداران سالمند را تغییر خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *