پرستار نوزاد در منزل

پرستار ساعتی در منزل
پرستار ساعتی در منزل
آوریل 27, 2020
پرستار سالمند ارزان
پرستار سالمند ارزان
آوریل 27, 2020

پرستار نوزاد در منزل

اگر در جست و جوی یک پرستار نوزاد در منزل برای فرزند دلبندتان هستید، به شما تبریک می‌گوییم چون در صفحه مناسبی قرار دارید.

امروزه با افزایش وظایف و مسئولیت های والدین یا به دلایل متنوع دیگر گاها والدین نمی‌توانند به صورت تمام وقت در کنار نوزاد خود حضور داشته باشند. پس نیاز به پرستاری دارند تا در زمان عدم حضور آنها به امورات فرزند دلبندشان رسیدگی کند. استخدام پرستار نوزاد در منزل، امری حساس و مهم است. این فرد باید با آگاهی انتخاب شود تا بتواند به نیازهای نوزاد به درستی پاسخ دهد. مرکز خدمات پرستاری عاطفه مادری با بهره‌گیری از پرستارانی مجرب و متعهد توانسته است دغدغه والدین و نیاز نوزادان را برطرف سازد.

ما میدانیم که مراقبت از نوزاد و کودک به صورت تمام وقت برای مادران کاری استرس آور و پر زحمت است. میتوان با استفاده از پرستار نوزاد در منزل آموزش دیده و با تجربه نیازها ی کودک را به راحتی برآورده کرد و آرامش را برای خانواده به ارمغان آورد. پرستار نوزاد در منزل به صورت 24 ساعته میتوانند از نوزاد تازه متولد شده مراقبت کند. پرستاران و مراقبین کودک همچنین میتوانند نیازهای مادر در زمینه رشد و تربیت کودک را شناسایی کنند و به آنها آموزش های لازم را ارئه دهند. این اطلاعات میتواند در زمینه: تعداد دفعات شیردهی، خواب نوزاد، بهداشت فردی نوزاد، آرامش مادر و تربیت کودک باشد. پرستار نوزاد در منزل مجرب میتوانند به مادر کمک کنند در مسیر جدید خود به سهولت و پر انرژی قدم بردارند.

وجود پرستار نوزاد در منزل از بدو تولد نوزاد می تواند برای مادر در ایفای نقش مادری به عنوان یک همدم و مراقب و نگهدار با تجربه کمک به سزایی داشته باشد. پرستار نوزاد در منزل در بدو تولد می تواند تا حد بسیار بالایی از استرس های یک مادر در رسیدگی به نوزاد تازه متولد شده کم کند.

موسسه پرستاری عاطفه مادری با در اختیار داشتن پرسنل پرستار نوزاد در منزل درصدد است که والدین گرامی را در راه پر فراز و نشیب تربیت و نگهداری نوزادان و کودکان دلبندتان همراهی و همیاری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *