اعزام پرستار به منزل

پرستار کودک در منزل
پرستار کودک در منزل
آوریل 27, 2020
پرستاری سالمند در منزل
پرستاری سالمند در منزل
آوریل 27, 2020

اعزام پرستار به منزل

اعزام پرستار به منزل در موسسه عاطفه مادری که یک شرکت خدمات پرستاری در منزل است ، دارای خدماتی همچون پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار بیمار و همراه بیمار در بیمارستان می باشد. این شرکت آمادگی همکاری با خانواده های محترم را دارا می باشد.اعزام پرستار به منزل توسط کادری مجرب و آموزش دیده در این موسسه ارائه می شود .

موسسه عاطفه مادری ، با خدمات پرستاری در منزل باعث کاستن از بار مسئولیت شبانه روزی مراقبت از سالمند برای خانواده ها، شانس زندگی کردن در کنار خانواده را به سالمندان می بخشند و آنان را قادر می سازند تا شغل و یا سرگرمی در خارج از محیط خانه پیدا کنند و برای انجام کارها و فعالیت های روزانه شان از کمک دیگران استفاده کنند،با اعزام پرستار به منزل در عین اینکه شان و احترام سالمندان حفظ می شود، هم چنین از اعمال بزه و آزار از سوی فرزندان نسبت به آنان پیشگیری کرده و فرصتی را برای بازیابی ارتباطات اجتماعی و نیز استراحت در اختیار مراقبان قرار می دهد،اعزام پرستار به منزل باعث می شود درمان های دارویی سالمندان را کنترل شود، درمان های فیزیکی لازم را به آنان ارائه داده و شانس اجتماعی شدن در کنار سایر سالمندان و برخورداری از حمایت آنان را به سالمندان هدیه کند .

اعزام پرستار به منزل جایگزین مناسبی به جای درمان در بیمارستان می باشد . بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود در منزل هم قابل اجراست . سالمندی دوره ای حساس از زندگی است و مراقبت از سالمند در منزل حساستر که فرد را مستعد ابتلا به بیماری های زیادی می کند . از این رو موسسه پرستاری عاطفه مادری آماده اعزام پرستار به منزل می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *